Samosběry.
.


.

Samosběry u naší společnosti se konají ve vypsané dny.

Data konkrétních samosběrů se vyhlašují vždy předem.

Samosběr se koná pokaždé od 7 hodin i za deštivého počasí.

Při vstupu na pole se skládá záloha 100Kč za každou dospělou osobu.

Aktuální informace o samosběrech a cenách je možno získat na tel. 2 419 322 32 nebo na www.kunratickejahody.cz

UPOZORNĚNÍ !
Při nepříznivých vlivech počasí a pomalém zrání jahod nemusí být samosběr vyhlášen. Vyhlášený samosběr se koná pokaždé, ale při velkém zájmu, a nedostatku jahod může být ukončen dříve, než v odpoledních hodinách. Pro zájemce o samosběr je vhodnější si aktuální informace o samosběrech předem ověřit na telefonním čísle, nebo na www.kunratickejahody.cz

Na jahody, které si hodláte sami nasbírat, je zapotřebí přinést vlastní nádoby. Jahody jsou čisté a určené k jakémukoliv domácímu zpracování. Meziřady jahod jsou podložené slamou jako koberec.

Jak se na samosběr dostat? [mapa]
Naše polnosti A, B, C a D se nacházejí na konci Kunratic směrem na Jesenici ( Vestec).

Autobusem:
1) Ze stanice metra C Chodov autobusem 197 směr Modřany. Vystoupíte ve stanici U Studánky a podle mapy dojdete na příslušné pole.
2) Ze stanice metra C Budějovická autobusem 332, 334, 337 a 339 do stanice U Studánky. Také se řiďte mapou. Linky těchto autobusů mají cca hodinové intervaly.
3) Ze stanice metra C Budejovicka autobusem 193 do stanice Kunratická škola, po výstupu z autobusu půjkdete 20m v před, zabočíte v pravo do ulice Golčova. Dále půjdete stále rovně, přibližně 2km. Na konci Kunratic vás navedou směrové tabule. Tato cesta chůzí trvá 20 až 30 minut.

Autem:
Nejvýhodnější cesta na náš samosběr je po Vídeňské ulici. Na tuto ulici se dá odbočit ze všech směrů ( Krč, Libuš, Písnice, Jesenice, Chodov či Jížní Město). Pokud jedete od Krčské Nemocnice, na konci Kunratic směrem na Jesenici (Vestec), kde končí zástavba, odbočte v levo, do ulice Pod Javory. Dále po 200m v pravo do ulice Na Jahodách, následně se řiďte naší mapou, nebo oranžovými šipkami ukazujícími směr samosběru.
Těšíme se na Vaší návštěvu!


FROM.CZ - webdesign, web aplikace, hosting