SamosběryLetošní samosběry jahod byly ukončen .
.


.

Samosběry u naší společnosti se konají v: ve vypsané dny.

Data konkrétních samosběrů se vyhlašují vždy předem.

Samosběr se koná pokaždé od 7 hodin i za deštivého počasí.

Při vstupu na pole se skládá záloha 100Kč za každou dospělou osobu.

Aktuální informace o samosběrech a cenách je možno získat na tel. 2 419 322 32, 2 449 108 34 nebo v našem prodejním stánku v Kunraticích.

UPOZORNĚNÍ !
Při nepříznivých vlivech počasí a pomalém zrání jahod nemusí být samosběr vyhlášen. Vyhlášený samosběr se koná pokaždé, ale při velkém zájmu, a nedostatku jahod může být ukončen dříve, než v odpoledních hodinách. Pro zájemce o samosběr je vhodnější si aktuální informace o samosběrech předem ověřit na telefonních číslech, nebo u našeho prodejního stánku v Kunraticích.

Na jahody, které si hodláte sami nasbírat, je zapotřebí přinést vlastní nádoby. Jahody jsou čisté a určené k jakémukoliv domácímu zpracování. Meziřady jahod jsou podložené slamou jako koberec.

Jak se na samosběr dostat? [mapa]
Naše polnosti A, B, C a D se nacházejí na konci Kunratic směrem na Jesenici ( Vestec).

Autobusem:
1) Ze stanice metra C Chodov autobusem 197 směr Modřany. Vystoupíte ve stanici U Studánky a podle mapy dojdete na příslušné pole. Pozor, autobus nejezdí v sobotu a v neděli
2) Ze stanice metra C Budějovická autobusem 332, 334, 337 a 339 do stanice U Studánky. Také se řiďte mapou. Linky těchto autobusů mají cca hodinové intervaly.
3) Ze stanice metra C Budejovicka autobusem 193 do stanice Kunraticka skola, po výstupu z autobusu se vrátíte několik metrů zpět ke kostelu. Kolem kostela doleva půjdete stále rovně Golčovou ulicí až na konec Kunratic. Dále podle oranžových šipek, nebo podle naší mapy. Tato cesta chůzí trvá 20 až 30 minut, pole je vzdáleno cca 2 km.
4) Ze stanice metra C Háje autobusem 165 do stanice Kunratice dále jako v bodě 3.V roce 2005 z důvodu rekonstrukce Kunratického náměstí tato cesta bude obtížnější. Vystupte va stanici Šeberák a řiďte se naší mapou.

Autem:
Nejvýhodnější cesta na náš samosběr je po Vídeňské ulici. Na tuto ulici se dá odbočit ze všech směrů ( Krč, Libuš, Písnice, Jesenice, Chodov či Jížní Město). Pokud jedete od krčské nemocnice, na konci Kunratic směrem na Jesenici (Vestec) odbočte 2 ulici do leva za kruhovým objezdem, před benzínovou pumpou Agip. která je po pravé straně. Dále se řiďte naší mapou, nebo oranžovými šipkami ukazujícími směr samosběru.
Těšíme se na Vaší návštěvu!


FROM.CZ - webdesign, web aplikace, hosting